1. Kara Şahin Düştü

  Kara Şahin Düştü

  Kara Şahin Düştü - Black Hawk Down
  1993 Yılında bir grup Amerikan askeri barış gücünün bir semboli olarak Somali'ye doğru yola çıkmıştır. Bu ekibin asıl görevi birkaç askeri ele geçirip geri dönmektir. Fakat hiç bir yer bilmemeleri onları kötü şartlara sürükler. Bir bölgede sıkışıp kalmış destek ekip gelene kadar hayatta kalmak zorundadırlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    259

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    karaşahinn 17 Temmuz 2013 16:55:46

  bence harika bir film ben olsam izlerdim aa doğru ben zaten izledim

 2. avatar
    sükrü 11 Kasım 2013 02:11:56

  1000 somali li 19 usa askeri yaziyor filmin sonunda 19 askerin isimleride yaziyor cevirmen sarhos heralde 100 somali li 100 amerikan askeri diyor söyleyecek söz bulamiyorum

 3. avatar
    Gizli Kullanıcı 13 Ocak 2014 01:41:43

  Dünya yerel jandarması Amerika birleşik devletleri silahlı kuvvetleri.Savunma bütçesi: 850 milyar amerikan doları.Ve gördüğünüz gibi 1000 kişiye karşılık kendilerinden sadece 19 amerikan askerini kaybediyorlar.Farkı görüyorsunuz.Dünyadaki en iyi ordu ve teçhizat Amerika da bulunmaktadır.Belki bir çok savaşta başarısız oldular evet ama her zaman fark atmayı başardılar.Şuanda bu orduyu yenebilecek bir güç bulunmadığı gibi bu ordu kendi ülkesini korumak dışında başka bir ülkeye saldırı girişimde bulunabilir.Onun haricinde diğer ülkeler sadece kendisini koruyabilir başka bir ülkeye saldırma girişiminde bulunamazlar.Ama bu film Amerika ordusunun gene kendini övdüğü bir filmdir.Ki Afrikayı soyup soğana çevirip halkı sömürüp aç bırakan da gene Amerika dır.Yardımları oradaki insanları düşündükleri için değil kendi çıkarlarını korumak içindir.Yani bu film Müslümanları kötü göstermeyi ve Amerika ordusunun övülmesini hedef almaktadır.Tartışması bir ömür sürecek dünyaya bir çok eleştiriyle damgasını vurmuş bir film diyebiliriz.Saygılar.

 4. avatar
    Murat Sancaklı 21 Ocak 2014 17:31:43

  Sen neyin kafasındasın eğitimli askerle eğitimsiz bir olurmu ? Filme gelince izlemeye değer.

full hd film saati 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize fullhdfilmsaat@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. | İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 2 working days to delete the video. Copyright © 2017 Film izle | Terms Of Use | Site Haritamız | İletişim | Film izle | Hd Film İzle | Yabancı Dizi İzle | 2017 Filmleri izle | Hd Film İzle - Film izle |