facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Malcolm X Türkçe Dublaj izle


Açıklama

: Babası öldürülen zenci umutsuz ve zor bir şekilde büyümüştür. Hayatını günlük yaşayan bir hırsız haline getirmiştir. Sonunda yakalanıp hapise girer ve İslam öğretileri kendini baştan tanımasına yardım eder. Hapiste olduğu gibi özünü bulan zenci orada yükselmeye başlamıştır. Hapisten çıktığında kendi gibi yaşayan insanları korumak adına adaletsizliğe baş kaldırır. Filmsaatihd.net iyi seyirler diler.

İzleme
: 10.906
Tarih
: 13 Mart 2014
Ekleyen
: admin
Kategori
: Dram Filmleri
Etiketler
:

"Malcolm X Türkçe Dublaj izle" için 4 yorum yapılmış (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. Terlan M-Zade Terlan M-Zade Mart 15th, 2014 at 07:25

    İzlemeğe Başlıyorum İnşALLAH Gzeldir Barış 🙂

  2. Müslüman kardeş Müslüman kardeş Mart 16th, 2014 at 05:53

    film fena degil ama en önemli olan filmde ( Başroldeki karaketer ve digerleri müslümanlıkla alakası olmayan davranış hareket ve hitapları düşünce yapıları müslümanlıga uymamaktadır bir müslüman olarak Hırıstiyanların yaptıgı bu film bizi yanlış yönde etkilemektedir ve dinimizi yanlıs tanıtmaktadır

  3. Malkom x Malkom x Mart 16th, 2014 at 11:12

    film o kadar iyi degil ama izlenebilir Sunu söylemeliyim ki film belliki kafirler tarafından hazırlanmış son sahne haricinde malkomun yaşatısı ile alakalı degıl diye tahmin ediyorum ve filmdeki cogu sey müslüman inanclarına uygun filme aktarılmamış Bir müslüman olarak hoşnut olmadım aksine rahatsız oldum.

Siz de film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)