Reklamları Kapat!

Malcolm X Türkçe Dublaj izle | HD |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 4 sene önce eklendi

Malcolm X Türkçe Dublaj izle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Babası öldürülen zenci umutsuz ve zor bir şekilde büyümüştür. Hayatını günlük yaşayan bir hırsız haline getirmiştir. Sonunda yakalanıp hapise girer ve İslam öğretileri kendini baştan tanımasına yardım eder. Hapiste olduğu gibi özünü bulan zenci orada yükselmeye başlamıştır. Hapisten çıktığında kendi gibi yaşayan insanları korumak adına adaletsizliğe baş kaldırır. Filmsaatihd.net iyi seyirler diler.

IMDB Puanı: 7.7

Yıl - Ülke:

Yönetmen: Spike Lee

Oyuncular:

Tür: Dram Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (4)
  1. Müslüman kardeş

    film fena degil ama en önemli olan filmde ( Başroldeki karaketer ve digerleri müslümanlıkla alakası olmayan davranış hareket ve hitapları düşünce yapıları müslümanlıga uymamaktadır bir müslüman olarak Hırıstiyanların yaptıgı bu film bizi yanlış yönde etkilemektedir ve dinimizi yanlıs tanıtmaktadır

  2. Malkom x

    film o kadar iyi degil ama izlenebilir Sunu söylemeliyim ki film belliki kafirler tarafından hazırlanmış son sahne haricinde malkomun yaşatısı ile alakalı degıl diye tahmin ediyorum ve filmdeki cogu sey müslüman inanclarına uygun filme aktarılmamış Bir müslüman olarak hoşnut olmadım aksine rahatsız oldum.

Sitemizde şuan toplam 2620 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.