Reklamları Kapat!

Kod Adı Kılıçbalığı izle | HD |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi

Kod Adı Kılıçbalığı izle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Kod Adı Kılıçbalığı - Swordfish Hapishaneden çıkmış usta bir hacker büyük bir miktarda parayı ele geçirmek istemektedir. ABD dünya çapındaki Kılıçbalığı operasyonunu iptal edince çok büyük bir miktarda para ortada kalmıştır. Bunu öğrenen hacker geçmişteki suçlarının kefaletinden dolayı bu paraya kendini muhtaç görmektedir. aradaki tek engel bir şifredir. Bu şifreyi kırdığı taktirde tüm para hesabında olacaktır.

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke:

Yönetmen:

Oyuncular:

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (7)
 1. Akın REÇBER

  Film Çok Güzel. Hiç Donmadan İzledim. HD Film Saati .net Sitesine En İçten Teşekkürlerimi İletiyorum. Bende Hacker’lıkla ilgili uğraşıyordum filmi çok iyi anladım bu yüzden. inanılmaz derecede günlük yaşam unsurları kullanılmış. herşey gerektiği gibi herşey olması gerektiği gibi. filmin son sahnesine dikkat ederseniz istanbuldaki amerika büyük elçiliği diyor 🙂 sade bilin istedim. -Alpha-

 2. vural vur

  Geçmişte olduğu gibi, bugün de dünyayı şekillendiren en önemli faktör, kuvvettir. Para da, bilgi de kuvvet karşısında eğilir.filmde bilgi biraz direniyor.

  Filmin başında, Travolta, ”Hollywood hayaldir, ben gerçeğim” diyor. İlerleyen bölümde, bir bankanın lobisinde, bir elinde imha butonunu tutarken, diğer elinde telefon polis şefiyle konuşuyor: ”Burası onların oyun bahçesi, sakın benimle oyun oynama” diyor. Burada ONLAR kim?

  Filmin bir başka bölümünde, ”hedefime ulaşmak için gerekirse ikiz kuleleri yıkarım” diyor. Filmin senaryosu 1998’de yazılmış, film 11 Eylülden önce vizyona girmiş.

  Filmin bir başka bölümünde ise, ”benim gibi binlerce var” diyor.

  Filmin sonunda Türkiye ismi de geçiyor, sanki konsolosluklara yapılacak saldırılar haber veriliyor.

  Neticede 9,5 milyar dolar, kısa bir zamanda nasıl kazanılır, filmden öğreniyoruz.

Sitemizde şuan toplam 2798 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.