facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Kara Şahin Düştü


Açıklama

: Kara Şahin Düştü - Black Hawk Down 1993 Yılında bir grup Amerikan askeri barış gücünün bir semboli olarak Somali'ye doğru yola çıkmıştır. Bu ekibin asıl görevi birkaç askeri ele geçirip geri dönmektir. Fakat hiç bir yer bilmemeleri onları kötü şartlara sürükler. Bir bölgede sıkışıp kalmış destek ekip gelene kadar hayatta kalmak zorundadırlar.

İzleme
: 68.832
Tarih
: 12 Haziran 2013
Ekleyen
: admin
Kategori
: Dram Filmleri, İzlenmesi Gereken Filmler, Türkçe Dublaj Filmler
Etiketler
:

"Kara Şahin Düştü" için 6 yorum yapılmış (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. karaşahinn karaşahinn Temmuz 17th, 2013 at 16:55

  bence harika bir film ben olsam izlerdim aa doğru ben zaten izledim

 2. sükrü sükrü Kasım 11th, 2013 at 02:11

  1000 somali li 19 usa askeri yaziyor filmin sonunda 19 askerin isimleride yaziyor cevirmen sarhos heralde 100 somali li 100 amerikan askeri diyor söyleyecek söz bulamiyorum

 3. Gizli Kullanıcı Gizli Kullanıcı Ocak 13th, 2014 at 01:41

  Dünya yerel jandarması Amerika birleşik devletleri silahlı kuvvetleri.Savunma bütçesi: 850 milyar amerikan doları.Ve gördüğünüz gibi 1000 kişiye karşılık kendilerinden sadece 19 amerikan askerini kaybediyorlar.Farkı görüyorsunuz.Dünyadaki en iyi ordu ve teçhizat Amerika da bulunmaktadır.Belki bir çok savaşta başarısız oldular evet ama her zaman fark atmayı başardılar.Şuanda bu orduyu yenebilecek bir güç bulunmadığı gibi bu ordu kendi ülkesini korumak dışında başka bir ülkeye saldırı girişimde bulunabilir.Onun haricinde diğer ülkeler sadece kendisini koruyabilir başka bir ülkeye saldırma girişiminde bulunamazlar.Ama bu film Amerika ordusunun gene kendini övdüğü bir filmdir.Ki Afrikayı soyup soğana çevirip halkı sömürüp aç bırakan da gene Amerika dır.Yardımları oradaki insanları düşündükleri için değil kendi çıkarlarını korumak içindir.Yani bu film Müslümanları kötü göstermeyi ve Amerika ordusunun övülmesini hedef almaktadır.Tartışması bir ömür sürecek dünyaya bir çok eleştiriyle damgasını vurmuş bir film diyebiliriz.Saygılar.

 4. Murat Sancaklı Murat Sancaklı Ocak 21st, 2014 at 17:31

  Sen neyin kafasındasın eğitimli askerle eğitimsiz bir olurmu ? Filme gelince izlemeye değer.

Siz de film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)