Reklamları Kapat!

Kara Şahin Düştü | HD |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 5 sene önce eklendi

Kara Şahin Düştü |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Kara Şahin Düştü - Black Hawk Down 1993 Yılında bir grup Amerikan askeri barış gücünün bir semboli olarak Somali'ye doğru yola çıkmıştır. Bu ekibin asıl görevi birkaç askeri ele geçirip geri dönmektir. Fakat hiç bir yer bilmemeleri onları kötü şartlara sürükler. Bir bölgede sıkışıp kalmış destek ekip gelene kadar hayatta kalmak zorundadırlar.

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke:

Yönetmen:

Oyuncular:

Tür: Dram Filmleri, İzlenmesi Gereken Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Etiketler:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (6)
  1. sükrü

    1000 somali li 19 usa askeri yaziyor filmin sonunda 19 askerin isimleride yaziyor cevirmen sarhos heralde 100 somali li 100 amerikan askeri diyor söyleyecek söz bulamiyorum

  2. Gizli Kullanıcı

    Dünya yerel jandarması Amerika birleşik devletleri silahlı kuvvetleri.Savunma bütçesi: 850 milyar amerikan doları.Ve gördüğünüz gibi 1000 kişiye karşılık kendilerinden sadece 19 amerikan askerini kaybediyorlar.Farkı görüyorsunuz.Dünyadaki en iyi ordu ve teçhizat Amerika da bulunmaktadır.Belki bir çok savaşta başarısız oldular evet ama her zaman fark atmayı başardılar.Şuanda bu orduyu yenebilecek bir güç bulunmadığı gibi bu ordu kendi ülkesini korumak dışında başka bir ülkeye saldırı girişimde bulunabilir.Onun haricinde diğer ülkeler sadece kendisini koruyabilir başka bir ülkeye saldırma girişiminde bulunamazlar.Ama bu film Amerika ordusunun gene kendini övdüğü bir filmdir.Ki Afrikayı soyup soğana çevirip halkı sömürüp aç bırakan da gene Amerika dır.Yardımları oradaki insanları düşündükleri için değil kendi çıkarlarını korumak içindir.Yani bu film Müslümanları kötü göstermeyi ve Amerika ordusunun övülmesini hedef almaktadır.Tartışması bir ömür sürecek dünyaya bir çok eleştiriyle damgasını vurmuş bir film diyebiliriz.Saygılar.

Sitemizde şuan toplam 1695 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.