facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Bir Kadının Gözyaşı


Açıklama

: Bir Kadının Gözyaşı - Thérèse Desqueyroux Aile tarafından oldukça zengin olan kadın küçük yaşta evlenme kararı alarak evlenir. Fakat artık kocasına olan aşkını yitirmiştir. Kocası oldukça iyi huylu ve sakin bir adamdır tek zevk aldığı şey ava çıkmaktır bu durum gün geçtikçe onu çekilmez bir hale getirir. Bu yüzden sürekli tartışmaları evlilikleri bir çileye dönüşür. Genelde adam kız kardeşi ve karısının yüzlerine evliliğe kendilerinin zorladıklarını söyler. İlerleyen zamanlarda kadın bu evlilikten kurtularak tekrar özgür kalmaya çalışacaktır.

İzleme
: 13.523
Tarih
: 06 Ekim 2013
Ekleyen
: admin
Kategori
: Dram Filmleri
Etiketler
:

"Bir Kadının Gözyaşı" için 3 yorum yapılmış (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. gülbin gülbin Aralık 10th, 2013 at 20:45

    film seyrettim hiç beğenmedim bir kadının gözyaşları diyor bunuda anlamadım kadın kocasını öldürmeyi çalışıyor hemde kendi ağlıyor filmi beğenmedim

  2. ceren ceren Şubat 4th, 2014 at 01:12

    bunadan daha beter bir film görmedim şahsen

  3. amy amy Mayıs 17th, 2014 at 01:22

    aslında filmde anlşılmayacak bir şey yok 1920 lerinde fransa kadınların konuşmadığı kaderlerine boyun eğdiği taşra sisteminin kölesi olduğu bir hayat düzeni therese de bu sistemi kabullenmiş ama aslında serbest fikirli uç noktalarda düşünen bir kız demokrat ve valilikte sözü geçen bir adamın kızı içinde fırtınalar kopan ve huzur için evlendiği ama sonradan da bu kararından pişman olan bir kadın bence herkesin izleyeceği bir film değil ve hayet de güzel bir film hele son partı dikkarli izlenilirse terese nin anlatmak istedikleri çok açık.

Siz de film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)